Dárkové poukazy

Dárek, který potěší

Připravila jsem pro Vás (nejen) Vánoční nabídku v podobě dárkového poukazu. Je určený všem ženám, které ocení čas jen pro sebe, kdy jim bude věnována péče hodná KRÁLOVNY. 


RITUÁL ZAVINOVÁNÍ 

Celodenní laskavá, relaxační, uvolňující a očistná péče o ženu, její tělo i duši.

Doba trvání 6 až 9 hodin.
Cena 9 000 Kč.

Objednete si poukaz:

Napište, jaký poukaz byste si rádi objednali.

Platba je možná hotově či platebním převodem. Po objednání poukazu Vám přijde e-mail s platebními údaji a podrobnými informacemi.


Rituál  Zavinování

(zavírání kostí)

Každá žena je originál a má své téma, proto i každé Zavinutí probíhá s jiným prožitkem s ohledem na ženu a její situaci. Rituál Zavinování pomáhá ženě po stránce  fyzické, psychické, duševní i energetické.

Zavinout, nebo uzavřít lze jakoukoliv událost: je třeba opustit staré JÁ, aby se zrodilo NOVÉ. 

Poslechněte si diskusi o rituálu zavinování, kde se dozvíte více. Pokud chcete vědět jak rituál zavinování vnímám já, co při něm prožívá i ten, kdo ho vykonává, přečtěte si můj článek na blogu. 

Pro koho zavinovací rituál je?

Rituál je vhodný pro ženy po porodu, které potřebují získat původní stav pro své tělo a psychiku. Získat zpět svoji energii. Nejedná se pouze o čerstvé maminky, ale i ty, které dovršily fázi ze ženy do matky. 

Rituál je  dále určený i pro  ty z vás, které cítí potřebu ukončení jedné životní fáze tak, aby mohly bez zátěže vstoupit do etapy nové ( potřeba vědomého uzavření ztráty blízké osoby, smrti, ztráty miminka, rozchodu, rozvodu, změny místa, stěhování, zaměstnání, prožití těžkého traumatu, menopauzy  a dalších přechodových stavů )

Během rituálu dojde k ucelení duše i těla a k celkové regeneraci ženy.

Jak rituál probíhá?

Nejdříve se s každou ženou osobně potkám, případně zatelefonuji, abychom se lépe poznaly. Řekneme si detaily k rituálu a zašlu seznam věcí nutných k přípravě před rituálem emailem.

V den Rituálu dojedu za ženou k ní domů - je důležité, aby vše proběhlo ve známém a pro ženu bezpečném místě. Zavinovaná žena si vyhradí den jen pro sebe a ideálně i den po té.

  • před zavinovacím rituálem připravíme spolu se zavinovanou ženou posilující nápoje, masážní olej a vyrobíme bylinnou kouli a měšce. Žena se na všech činnostech spolupodílí.
  • při samotném rituálu začnu čištěním prostoru bylinkami a úpravou místa.
  • součástí je také ženská bylinná napářka, uvolňující koupel a Thai Rebozo masáž.
  • po koupeli v bylinkách a ženské bylinné napářce ženě jemnými masážními tahy potírám celé tělo teplým olejem.
  • následuje masáž teplým bylinným kompresem - koulí a jemná masáž bříška
  • v mezičasech mezi přípravami žena v klidu rozjímá a odpočívá
  • poté začnu tělo postupně zavinovat.
  • žena je Zavinutá tak dlouho, jak potřebuje
  • po ukončení procesu žena odpočívá nebo spí, já poklidím místo a tiše odcházím


Řekli o mně

Je mi ctí a potešením vás provázet na vaší cestě za poznáním.


Ing. Radka Kolínová /průvodkyně šťastnou menopauzou

" Rituál zavinování jsem si dopřála jako oslavu vstupu do věku své zralosti a moudrosti. S Dianou jsem se zkontaktovala zhruba rok před konáním rituálu. Po mailu a na jednom osobním setkání jsme se na sebe ladily. Věřím, že i díky tomu jsme spolu úplně nenásilně a přirozeně vpluly do samotného rituálu. Byl to můj první rituál v životě. Jsem plachá a introvertní, takže se jen tak někomu neotevřu. Najednou jsem ucítila, že rituál běží a odevzdala jsem tomu v důvěře, že Diana mě jím provede. A nespletla jsem se. Diana tam byla pro mě a celou dobu o mě pečovala, jemně, žensky. Při zavinování naopak použila svou sílu a já jsem se zavinutá cítila bezpečně. Bylo to pro mě zlomové, protože do té doby jsem se na základě svých životních zkušeností bála jiné ženě otevřít. Diana si také při rituálu dovolila používat svou ženskou intuici a jednat podle ní. Pomohla mi začít překonávat odtažitost a nedůvěru vůči ostatním ženám.

Po rituálu jsem se cítila jiná, proměněná. Ženy v mém okolí i ženy, které potkávám v práci lektorky hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues na mě od té doby reagují jinak, samy se na kurzech více otevírají, sdílejí a jsou vstřícnější. Diano, z celého srdce děkuji."

Tereza Kalousková

"Vřelá, láskyplná, krásná, mateřská a inspirativní...taková je v mých očích Diana. Žena, která umí svojí přítomností a péčí obnovit to, aby se žena přijímala a získala ztracenou sebedůvěru. V tanečních kruzích dokáže působit svoji vyzralou krásou, která působí jako světlo a pomáhá nastartovat laskyplny proces ženské síly. Diana je žena lovkyně...umí vyloviyt dary ženy, díky kterým se žena opět vidí."

Gabriela Borská / ředitelka Loona Dance Akademy

"U Diany Novotné jsem se nechala opečovat Rituálem zavinování po ztrátě nenarozeného miminka. Její péče, velká laskavost, všeobjímající mateřská náruč a jemné doteky byly pohlazením pro mé bolavé tělo i duši. Diana je krásná žena s velkým srdcem" 

Marta Chaloupka

" Kosmetika u Diany je pro mě vždy zážitkem jemné a laskavé péče, při němž si nejvíc užiji masáž se stětečky, kdy cítím jak Diana postupně odčesává všechny myšlenky, které se mi honí hlavou, a já mohu na chvilku vydechnout a spočinout ve stavu čistého bytí. "

Co jsou rituály?

Prožití Rituálu napomáhá psychice, tělu i duši. Často čistí rodovou linii a napomáhá vstoupit do nové životní etapy vědomým ukončením etapy stávající nebo minulé.

Stejně, jako Vy, je každý Rituál originál.

Samotnému Rituálu předchází zpravidla osobní setkání, abych Vás lépe poznala, probrala s Vámi detaily, vyslechla Váš příběh, požadavky, představy a přání, abych se lépe vcítila do Vašich životů a mohla tak připravit Rituál "na míru" .

Více i rituálech zde.

Pokud vás zajímá můj příběh a spojení s BioOrbisem, přečtěte si pár vět o mne zde.