Dárkové poukazy

Dárek, který potěší

Připravila jsem pro Vás (nejen) Vánoční nabídku v podobě dárkového poukazu. Je určený všem ženám, které ocení čas jen pro sebe, kdy jim bude věnována péče hodná KRÁLOVNY. 

Můžete vybírat z těchto kosmetických a masážních Rituálů: 

Obsahuje masáž celého těla a kosmetické ošetření, celkové tělesné a duševní uvolnění.                          Výběr ze tří variant:

Jasmínové kouzlo - smyslná žena

Tajemství růže - probuzení ženství

Levandulová - zklidňující pohlazení

Doba trvání cca 3 hodiny.
Cena 3 300,- Kč / více na https://www.diananovotna.cz/ritualy/

Ženská bylinná napářka a masáž celého těla, 
celková očista ženy.

Dobra trvání cca 3 hodiny.
Cena 3 300Kč 

KOSMETICKÁ PÉČE

Celkové kosmetické a uvolňující ošetření přírodní 

biokosmetikou Dr.Hauschka.

Doba trvání cca 2 hodiny 

Cena 1750 Kč 

Královská péče pro DVA

ONA a ON, kamarádky, matka s dcerou, sestry....

Čím udělat svým blízkým anebo sobě radost ? Dopřejte si 3hodinovou relaxaci v podobě masáže a kosmetického ošetření.

Celý zážitek můžete prožít v krásném prostředí Ateliéru ALTÁN na Praze západ. 

TAJEMSTVÍ NAŠICH PŘEDKYŇ

Toužíte proniknout do tajů našich předkyň vedoucím k udržení ženského zdraví ?

Ženská bylinná napářka, masáže bříška a výroba bylinné koule - to vše se naučíte a navíc samy na místě zažijete. Nabytou zkušenost můžete praktikovat v pohodlí domova nebo předávat další ženě.

Doba trvání cca 3 hodiny

Cena 2300 - 3300 Kč /dle počtu účastnic /více na https://www.diananovotna.cz/seminare/

Celodenní laskavá, relaxační, uvolňující a očistná péče o ženu, její tělo i duši.

Doba trvání 6 až 9 hodin.
Cena 9 000 Kč / více na https://www.diananovotna.cz/ritualy/

Objednete si poukaz:

Napište, jaký poukaz byste si rádi objednali.

Platba je možná hotově či platebním převodem. Po objednání poukazu Vám přijde e-mail s platebními údaji a podrobnými informacemi.


Řekli o mně

Je mi ctí a potešením vás provázet na vaší cestě za poznáním.


Ing. Radka Kolínová /průvodkyně šťastnou menopauzou

" Rituál zavinování jsem si dopřála jako oslavu vstupu do věku své zralosti a moudrosti. S Dianou jsem se zkontaktovala zhruba rok před konáním rituálu. Po mailu a na jednom osobním setkání jsme se na sebe ladily. Věřím, že i díky tomu jsme spolu úplně nenásilně a přirozeně vpluly do samotného rituálu. Byl to můj první rituál v životě. Jsem plachá a introvertní, takže se jen tak někomu neotevřu. Najednou jsem ucítila, že rituál běží a odevzdala jsem tomu v důvěře, že Diana mě jím provede. A nespletla jsem se. Diana tam byla pro mě a celou dobu o mě pečovala, jemně, žensky. Při zavinování naopak použila svou sílu a já jsem se zavinutá cítila bezpečně. Bylo to pro mě zlomové, protože do té doby jsem se na základě svých životních zkušeností bála jiné ženě otevřít. Diana si také při rituálu dovolila používat svou ženskou intuici a jednat podle ní. Pomohla mi začít překonávat odtažitost a nedůvěru vůči ostatním ženám.

Po rituálu jsem se cítila jiná, proměněná. Ženy v mém okolí i ženy, které potkávám v práci lektorky hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues na mě od té doby reagují jinak, samy se na kurzech více otevírají, sdílejí a jsou vstřícnější. Diano, z celého srdce děkuji."

Tereza Kalousková

"Vřelá, láskyplná, krásná, mateřská a inspirativní...taková je v mých očích Diana. Žena, která umí svojí přítomností a péčí obnovit to, aby se žena přijímala a získala ztracenou sebedůvěru. V tanečních kruzích dokáže působit svoji vyzralou krásou, která působí jako světlo a pomáhá nastartovat laskyplny proces ženské síly. Diana je žena lovkyně...umí vyloviyt dary ženy, díky kterým se žena opět vidí."

Gabriela Borská / ředitelka Loona Dance Akademy

"U Diany Novotné jsem se nechala opečovat Rituálem zavinování po ztrátě nenarozeného miminka. Její péče, velká laskavost, všeobjímající mateřská náruč a jemné doteky byly pohlazením pro mé bolavé tělo i duši. Diana je krásná žena s velkým srdcem" 

Marta Chaloupka

" Kosmetika u Diany je pro mě vždy zážitkem jemné a laskavé péče, při němž si nejvíc užiji masáž se stětečky, kdy cítím jak Diana postupně odčesává všechny myšlenky, které se mi honí hlavou, a já mohu na chvilku vydechnout a spočinout ve stavu čistého bytí. "

Co jsou rituály?

Prožití Rituálu napomáhá psychice, tělu i duši. Často čistí rodovou linii a napomáhá vstoupit do nové životní etapy vědomým ukončením etapy stávající nebo minulé.

Stejně, jako Vy, je každý Rituál originál.

Samotnému Rituálu předchází zpravidla osobní setkání, abych Vás lépe poznala, probrala s Vámi detaily, vyslechla Váš příběh, požadavky, představy a přání, abych se lépe vcítila do Vašich životů a mohla tak připravit Rituál "na míru" .

Více i rituálech zde.

Pokud vás zajímá můj příběh a spojení s BioOrbisem, přečtěte si pár vět o mne zde.