Postřehy  a inspirace

                                                       a  příběhy, které píše sám život

Na počátku bylo setkání dvou duší - první, jejíž jazykem jsou verše a druhá, která se vyjadřuje malováním. Pak přišla myšlenka, touha, přání - dát veršům a kresbám tvar. Dříve bych řekla "na to nemám", ale dnes raději použiji obrat "a proč ne?".

Úplněk je čas, kdy je měsíc na svém vrcholu. Má úzké propojení s přírodou, lidmi i zvířaty a my ženy obzvlášť vnímavé a citlivé - v tento čas hůře spíme, když už, máme živé sny, jsme citlivé, náladové..

Když jsem před časem pochytila zmínku o Rituálu Zavinování, instinktivně jsem cítila, že je za tím ukrytý hlubší smysl. Neměla jsem klidu, potřebovala jsem získat konkrétní informace, zkušenost a zasvěcení do rituálu. Věci se dějí tak, jak mají, nebo možná právě tak, jak jsem v danou chvíli potřebovala a vzhůru vysílala .

Co vše vede a čeká člověka na jeho cestě za poznáním? Jistě jste se několikrát v životě zastavili a podobné otázky před vámi vyvstaly - většinou při prožití životních mezníků a jakýchkoli změn, ztráty bližního, nemoci, změny místa, strachu, obav a nejistoty z těchto prožitků plynoucí. Na druhou stranu v rovnováze se ztrátami a negativními prožitky...

O smrti

01.04.2021

Tak trochu o SMRTI (a o naději)