Hoďme se do kondice 

Hoďme se do kondice 


Víkend pro ženy zaměřený na zpevnění těla, rozproudění metabolismu, relaxaci a celkové vylepšení kondice, ale hlavně pro radostTěšit se můžete na jógovou praxi a tance, obojí dynamické i uvolňující, kondiční i relaxační, na obličejovou jógu a kosmetické tipy k vyhlazení vrásek, na pěší výlet a další zážitky.

Ubytování v romantických apartmánech U rybníčku blízko Orlíku a místní zdravá vegetariánská strava budou pro vás milým překvapením.

RERERVACE na di.novotna@seznam.cz / tlf.723 401 779

PODROBNĚJI

Víkend pro ženy zaměřený na zpevnění těla, rozproudění metabolismu, relaxaci a celkové vylepšení kondice, ale hlavně pro radost

Těšit se můžete na jógovou praxi a tance, obojí dynamické i uvolňující, kondiční i relaxační, na obličejovou jógu a kosmetické tipy k vyhlazení vrásek, na pěší výlet a další zážitky.

Ubytování v romantických apartmánech U rybníčku blízko Orlíku a místní zdravá vegetariánská strava budou pro vás milým překvapením.

Těší se na vás Marta s Dianou

PROGRAM /příjezd v pátek mezi 14h až 16h Čeká vás/nás

  • 3x Jóga (dynamická i relaxační, meditace, dechové techniky)

  • 3x Tanec (kondiční, živlový, rytmický pro pohodu a zdraví ženy)

  • Péče o obličej, krk a dekolt ( obličejová jóga, automasáž vedoucích k vyhlazení vrásek a zpevnění obličejových kontur)

  • Pěší výlet -DOPORUČUJEME TURISTICKÉ HOLE S SEBOU

  • Aromaterapeutická masáž těla (lze zarezervovat předem, za příplatek)

(Pořadí aktivit upravíme před víkendem s ohledem na počasí )

UBYTOVÁNÍ a STRAVA Polopenze ( 2x večeře a 2x snídaně), začínáme v den příjezdu večeří, končíme v neděli snídaní K dispozici je pro nás i společná kuchyňka s lednicí. 4/5 lůžkové pokoje ve dvou oddělených místnostech s koupelnou a WC (2 a 2 lůžka v oddělených místnostech) (2lůžkový pokoj nebo pes na pokoji jsou možné na dotaz za příplatek )

PŘIHLÁŠENÍ JE MOŽNÉ NEJPOZDĚJI do (termín se upravuje)

Budeme se těšit na vaše zprávy i na setkání s každou z vás.
Diana a Marta

REZERVACE na di.novotna@seznam.cz / tlf.723 401 779

PODMÍNKY při stornování
Ze strany účastníka:
- při zrušení do X vrácení 50% vynaložené částky
- při zrušení do X vrácení 20% vynaložené částky
Pokud se nemůžete po uhrazení celkové částky z jakéhokoliv důvodu akce zúčastnit, a oznámíte nám tuto skutečnost po X, vynaložená částka propadá.
Kdykoliv však můžete po předchozím oznámení své místo přenechat jiné ženě.
Při zrušení akce ze strany pořadatelů bude vynaložená částka vrácena v plné výši. Předpokladem účasti je, že každá ze zúčastněných zodpovídá za svůj momentální zdravotní stav a nezúčastní se při onemocnění nakažlivou chorobou.

PROVÁZET vás/nás budou

Marta Chaloupka

Tento víkend Vás budu provázet praxí jógovou a seznámím Vás se základy obličejové jógy.

Dnes existuje tolik druhů jógy, že si každý může vybrat jakou chce, ale pro mě je jóga něco jako moje osobní terapie. Čas, který trávím sama se sebou. Pomáhá mi na bolest zad, na zažívání a taky působí na dobrou náladu. Jsem díky ní v lepší kondici a pomáhá mi se sníženou funkcí štítné žlázy. Když se cítím bez energie, po lekci jógy ji mám zase zpět. Nabíjí mě už víc než 13 let. Absolvovala jsem základní i pokročilý výcvik na učitele jógy (700 + hodin) u nás i u zahraničních lektorů a stále pokračuji v dalším studiu.

Ačkoli tento víkend se budeme zaměřovat na budování kondice a hubnutí, jóga, která nás čeká, bude pro každou ženu, ať už tu, která pravidelně cvičí nebo je úplný začátečník. Ukážeme si různé varianty jednotlivých asán tak, aby nám jóga přinášela užitek a potěšení z pohybu a ne frustraci a porovnávání se mezi sebou. Když nám to pozice dovolí, budeme praktikovat se zavřenýma očima, abychom se mohly lépe soustředit na své tělo a dech a ne na svět kolem sebe. Čeká nás hatha jóga pro detoxikaci těla i mysli, dynamické varianty na pozdravy slunce, zklidňující a protahující podvečerní praxe, a také jóga nidra neboli jógový spánek, úžasná regenerační technika, o které se říká, že za dvacet minut nás osvěží více než dvě hodiny spánku.

Kromě jógy ráda čtu, píšu a chodím do přírody. Momentálně si ale nejvíc užívám dcery, se kterou jsem na mateřské dovolené. Zajímám se o psychologii a celkové zdraví ženy a pořádám semináře a workshopy pro ženy, které spojují praxi jógy a tance.

Diana Novotná https://www.diananovotna.cz/

Kosmetička, masérka, výtvarnice, lektorka ženských kruhů, poradkyně a průvodkyně žen (Rituál Zavinování, Tajemství našich předkyň, Bylinné procedury a další), inspirující při nalezení své cesty k vlastní osobnosti, žití bytí v souladu sama se sebou.

Pracuji intuitivně a citlivě, v individuálním naladění na ženu, toto vše propojuji s nabytými znalostmi přírodní medicíny, přírodních zákonů a tradic.

"Musím se mnoho učit, abych poznala, že málo vím", moudro vepsané mým profesorem, které mi připomíná, že cesta poznání je nekonečná.

Proto se nadále vzdělávám - vše, co souvisí s péčí a rozvojem ženy, co pomáhá mně, předávám dále ať osobním setkáním nebo při pořádání kurzů a seminářů (tanečních, tvořivých, pečujících)

Ukazuji ženám, jak žít v souladu sama se sebou, žít tak, jak chci a v čem je mi dobře.

Nečekat, konat.

Maluji, pečuji, prožívám mezníky roku a přechody života. Co nabudu ať studiem nebo zkušeností a prožitkem, předávám dále.

S mým mužem jsme vybudovali místo pro setkávání s názvem Ateliér ALTÁN, kde se věnuji svou péčí o ženy a rovněž zde pořádáme různé zajímavé a zážitkové kurzy, jako např. Taneční a jógové propojení, Malování u plátna, Tvoření Macramé, Prožitkové semináře věnované předělům Kola roku, hudební setkávání Vilonocello a srdce, tématické semináře jako Šamanská žena nebo 3 klíče ke kráse a mnoho dalšího ( více na https://www.diananovotna.cz/seminare/ )

Co můžete zažít na víkendu pod mým vedením?

Na našem víkendovém setkání vás provedu Kondičním tancem, kdy si dáme do těla, vypotíme a zpevníme siluetu – kombinace jakékoliv hudby a rytmu, stylu bez nutnosti předchozí praxe, prolínají se prvky aerobní, Zumby, tančíme v rytmu latinskoamerické hudby, ale i dicso, rocku, rock´n rollu, rumby, ale i kankánu, macarény a dalších:-)

Máte možnost vyzkoušet, co znamená Loona dance – ženský tanec, v kterém tanečně a prožitkově propojíme naše ženské kvality

Zatančíme si zážitkový tanec Živlů – už jste někdy tančily jako voda nebo vítr? Oheň nebo Země? Máte možnost zkusit, jaké je to vášnivé propojení.

U žádného tématického tance není nutná předchozí taneční zkušenost, jde o rytmus a naladění.

Těším se na společný pohyb a prožitek v rytmu a zvuku hudby.

Diana