Medvídek MARU - ohlédnutí

Medvídek MARU - ohlédnutí

Pojďme si hrát Pojďme sobě nebo někomu blízkému vlastnoručně ušít hračku Pojďme si věnovat čas a spoluprožít jej samy, nebo se svým dítkem, kamarádkou, sestrou, maminkou... 

Určitě si akci zopakujeme, sledujte naše stránky.

Ruční šití patří ke způsobům, jak si vyčistit hlavu a dokonale zrelaxovat. Navíc šitím hračky se vrátíme do světa fantazie, hravosti a bezstarostnosti dětství. Pozorujte své děti, ony vám samy ukáží, jak je hraní si jednoduché, jak se odpoutat od svázanosti a předsudků. 

PŘÍBĚH
Medvídek MARU je hračka s příběhem. A vy do něj můžete vdechnout ten váš. Byla jednou jedna babička (Miluška) a ta se často starala o svou vnučku (Marušku). Neustále vymýšlela, čím by ji zabavila. A protože babička byla činorodá a měla spoustu látek, bavlnek, knoflíků a další věcí na šití, vymyslely spolu hračku, která by byla pro vnučku od babičky a kterou by mohla také také malá holčička spoluvytvářet. A tak vznikl medvídek jménem MARU.

Medvídek ale může mít i jiné jméno, které mu dáte, může mít jiný oblek, kapsičku, čepici, atd., záleží jen na vaší fantazii. Vtiskněte Medvídkovi svůj vlastní příběh, můžete si k němu dopsat i pohádku a tu pak věnovat dítku nebo komukoliv i s ušitou hračkou.

Rozviňme fantazii, dopřejme jí pestré barvy a tvary bez omezení!
A komu se nechce do Medvídka, může šít Panenku. Nebo si ušije Panenku, Medvídka a celou Medvědí rodinku