Kontakt  a reference

Těším se na vás

Setkání je možné po předchozí dohodě.

BioOrbis, Italská 12, 120 00 Praha 2

a

Kamenný Přívoz 331. 252 82

www.bioorbis.cz

+420 723 401 779

di.novotna@seznam.czŘekli o mně

Je mi ctí a potešením vás provázet na vaší cestě za poznáním.


Ing. Radka Kolínová /průvodkyně šťastnou menopauzou

" Rituál zavinování jsem si dopřála jako oslavu vstupu do věku své zralosti a moudrosti. S Dianou jsem se zkontaktovala zhruba rok před konáním rituálu. Po mailu a na jednom osobním setkání jsme se na sebe ladily. Věřím, že i díky tomu jsme spolu úplně nenásilně a přirozeně vpluly do samotného rituálu. Byl to můj první rituál v životě. Jsem plachá a introvertní, takže se jen tak někomu neotevřu. Najednou jsem ucítila, že rituál běží a odevzdala jsem tomu v důvěře, že Diana mě jím provede. A nespletla jsem se. Diana tam byla pro mě a celou dobu o mě pečovala, jemně, žensky. Při zavinování naopak použila svou sílu a já jsem se zavinutá cítila bezpečně. Bylo to pro mě zlomové, protože do té doby jsem se na základě svých životních zkušeností bála jiné ženě otevřít. Diana si také při rituálu dovolila používat svou ženskou intuici a jednat podle ní. Pomohla mi začít překonávat odtažitost a nedůvěru vůči ostatním ženám.

Po rituálu jsem se cítila jiná, proměněná. Ženy v mém okolí i ženy, které potkávám v práci lektorky hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues na mě od té doby reagují jinak, samy se na kurzech více otevírají, sdílejí a jsou vstřícnější. Diano, z celého srdce děkuji."

Barbora Grillová

"Jestli někdo umí spojit péči o tělo i duši do jednoho, je to právě Dianka. Mnoho let k ní docházím na kosmetické ošetření, které je při každé návštěvě naprosto dokonalým relaxem a zároveň moje pleť naprosto září. A ta vůně v salonu je vždycky taaak příjemná! Postupem času jsem měla možnost účastnit se několika Loona tanců vedených právě Dian. Její schopnost nacítit se na druhé, pomoci jim otevřít se, prožít si emoce, které jsou kolikrát uzavřené někde v hloubi nás samotných, je prostě neskutečná. V její přítomnosti se vždycky cítím v bezpečí a můžu být sama sebou. Dian je opravdu inspirativní a dokáže v nás ženách probudit a posílit svou sebedůvěru a vnitřní jiskru." 

Tereza Kalousková

"Vřelá, láskyplná, krásná, mateřská a inspirativní...taková je v mých očích Diana. Žena, která umí svojí přítomností a péčí obnovit to, aby se žena přijímala a získala ztracenou sebedůvěru. V tanečních kruzích dokáže působit svoji vyzralou krásou, která působí jako světlo a pomáhá nastartovat laskyplny proces ženské síly. Diana je žena lovkyně...umí vyloviyt dary ženy, díky kterým se žena opět vidí."

Gabriela Borská / ředitelka Loona Dance Akademy

"U Diany Novotné jsem se nechala opečovat Rituálem zavinování po ztrátě
nenarozeného miminka. Její péče, velká laskavost, všeobjímající mateřská
náruč a jemné doteky byly pohlazením pro mé bolavé tělo i duši. Diana je
krásná žena s velkým srdcem" 

Marta Chaloupka

" Kosmetika u Diany je pro mě vždy zážitkem jemné a laskavé péče, při němž si nejvíc užiji masáž se stětečky, kdy cítím jak Diana postupně odčesává všechny myšlenky, které se mi honí hlavou, a já mohu na chvilku vydechnout a spočinout ve stavu čistého bytí. "

Nikdy není pozdě na plnění svých snů a přání

Přečtěte si příběhy a další inspirace na blogu.

Zachumlaná do dlouhé bundy, omotaná šálou, teplé, tlusté fusky a pohodlné boty s kožíškem, na hlavě tzv. "debilku", označení pro čepice zlatých osmdesátek, jsem vyrazila na naší zahradu. Psi poskakují kolem mě v radostném očekávání. Ovšem zklamu je, žádná velká AKCE se nekoná.

Máte na mě dotazy?

Napište svůj dotaz a já vám ráda odpovím.