Kontakt  a reference

lépe mi zavolat nebo napsat, pohybuji se různě

Těším se na vás

Setkání je možné po předchozí dohodě.

BioOrbis, Italská 12, 120 00 Praha 2

a

Kamenný Přívoz 331. 252 82

www.bioorbis.cz

+420 723 401 779

di.novotna@seznam.cz


Řekli o mně

Je mi ctí a potešením vás provázet na vaší cestě za poznáním.


Barbora Grillová

"Jestli někdo umí spojit péči o tělo i duši do jednoho, je to právě Dianka. Mnoho let k ní docházím na kosmetické ošetření, které je při každé návštěvě naprosto dokonalým relaxem a zároveň moje pleť naprosto září. A ta vůně v salonu je vždycky taaak příjemná! Postupem času jsem měla možnost účastnit se několika Loona tanců vedených právě Dian. Její schopnost nacítit se na druhé, pomoci jim otevřít se, prožít si emoce, které jsou kolikrát uzavřené někde v hloubi nás samotných, je prostě neskutečná. V její přítomnosti se vždycky cítím v bezpečí a můžu být sama sebou. Dian je opravdu inspirativní a dokáže v nás ženách probudit a posílit svou sebedůvěru a vnitřní jiskru." 

Tereza Kalousková

"Vřelá, láskyplná, krásná, mateřská a inspirativní...taková je v mých očích Diana. Žena, která umí svojí přítomností a péčí obnovit to, aby se žena přijímala a získala ztracenou sebedůvěru. V tanečních kruzích dokáže působit svoji vyzralou krásou, která působí jako světlo a pomáhá nastartovat laskyplny proces ženské síly. Diana je žena lovkyně...umí vyloviyt dary ženy, díky kterým se žena opět vidí."

Nikdy není pozdě na plnění svých snů a přání

Přečtěte si příběhy a další inspirace na blogu.

Na počátku bylo setkání dvou duší - první, jejíž jazykem jsou verše a druhá, která se vyjadřuje malováním. Pak přišla myšlenka, touha, přání - dát veršům a kresbám tvar. Dříve bych řekla "na to nemám", ale dnes raději použiji obrat "a proč ne?".

Máte na mě dotazy?

Napište svůj dotaz a já vám ráda odpovím.