Seminář pro kosmetičky 2.- 3.12.2023

 Kosmetický seminář 

(termín dle dohody - určen pro účast 2 až 4 žen)

Tipy a triky z praxe, jak si získat a udržet klientelu. 

Pokud začínáte budovat praxi, rekvalifikujete se a chcete proniknout do přírodní kosmetiky a rozšířit svoji klientelu, pak je seminář právě pro vás! Dvoudenní workshop je navržen tak, aby vám poskytl praktické rady a neocenitelné know-how pro to, jak být úspěšnou kosmetičkou. Během semináře bude minimum teorie, a je postavený tak, abyste si vše samy vyzkoušely a aktivně se zapojovaly po celou dobu semináře. Maximální počet účastnic je omezen na čtyři osoby, což nám umožní individuální přístup a osobní interakci.


Pro koho je seminář vhodný?

Pro ženy, které mají základ v kosmetice. Ať už jste čerstvě absolvovaly, nebo se kosmetikou zabýváte řadu let, a rády byste si rozšířily své znalosti a dovednosti. Seminář bude velmi praktický. Společně si vyzkoušíme různé metody a triky, které se v odborných knížkách nepíšou, ale každá žena (klientka) je za ně ráda.


Co mi seminář přinese?

Získání nových znalostí a dovedností

Na semináři se dozvíte techniky a postupy v oblasti kosmetiky. Ukážeme si například jak si zařídit studio, jak si vybrat kosmetiku a přípravky, se kterými budete pracovat. Co dělat, když je klientka nespokojená, nedorazí nebo nemá na zaplacení a mnoho dalšího. Sama pracuji jako kosmetička již 20 let a vím, jak je těžké najít nové způsoby, které fungují, a proto je mým cílem předat osvědčené způsoby a znalosti. 

Budování stabilní klientely

Seminář se zaměřuje na strategie, jak přilákat, oslovit a udržet stabilní klientelu. Naučíte se, jak se efektivně zviditelnit a kde najít nové zákaznice. Představíme si, co funguje nejlépe na získání klientky, jak ji hýčkat tak, aby se k vám ráda vracela a doporučovala vás i svému okolí. Projdeme si mé neúspěchy a vysvětlíme si, proč nefungovaly, ať se jim můžete vyvarovat. :) 

Osobní a profesní rozvoj

Seminář vám poskytne příležitost pracovat na sobě a svém osobním rozvoji. Naučíte se o psychohygieně, péči o sebe sama, vzdělávání a profesionálním chování. Budete se moci stát vzorem pro ostatní kosmetičky a zvýšit tak svou reputaci.

Praktické ukázky a cvičení

Seminář zahrnuje praktické ukázky, tipy a triky v praxi. Budete mít příležitost si vyzkoušet nové techniky a metody.

Networking a sdílení zkušeností

Na semináři se setkáte s dalšími kosmetičkami, které mají podobné zájmy a cíle. Budete mít možnost navázat nové kontakty, sdílet zkušenosti a vzájemně se podporovat v rozvoji vaší kariéry.

Bonusová konzultace

Jako bonus po semináři nabízím hodinovou konzultaci zdarma. Využít ji můžete kdykoliv po domluvě až 6 měsíců po semináři. Tato individuální konzultace vám poskytne další podporu a odpoví na vaše specifické otázky.

Přihlášení na kosmetický seminář vám přinese mnoho výhod a pomůže vám posunout se na vyšší úroveň ve vaší kariéře. Získejte důvěru a znalosti, které potřebujete k vytvoření stabilní klientely a úspěšnému působení v kosmetickém odvětví.


Co je obsahem semináře?

Hned v úvodu si společně projdeme vaše očekávání a oblasti, které vás zajímají nejvíce. Workshop je budován tak, abyste měly individuální přístup. Můžeme se určitých témat dotknout jen okrajově a naopak u jiných jít více do hloubky.

1. den se koná v Praze ve studiu BioOrbis. V dopoledním bloku se budeme věnovat přednáškám, odpoledne se bude skládat z relaxace a praktických ukázek. Naučíme se, jak efektivně komunikovat s klientkou a provádět kosmetické rituály, včetně masáží, vliesových masek a dalších technik.

2. den semináře se koná v Altánu v Kamenném Přívoze, kde se budeme věnovat teorii o bylinkách a éterických olejích a jejich užití při péče o klientku. Otestujeme vhodné éterické oleje a bylinky, a budeme mít možnost si vytvořit vlastní masážní olej. Dále se budeme zabývat relaxačními technikami, vizualizací a protažením, stejně jako dalšími rituálními technikami. Po obědě se budeme věnovat praxi a vzájemnému ošetřování pod dohledem a zakončíme závěrečnou diskuzí a sdílením zkušeností.


Kdo seminář povede?

Diana Novotná - kosmetička, masérka, výtvarnice, lektorka ženských kruhů a poradkyně s více jak 20 letou zkušeností. Věnuji se ženám komplexně, neřeším jen jejich akutní problém, a díky tomu se mi povedlo vybudovat si velkou a stálou klientelu. Před 8 lety jsme s manželem založili kosmetické studio BioOrbis v Praze, kde dnes působí další kosmetičky a masérky používající k péči o klientelu převážně přírodní přípravky. Všechny pracujeme výhradně s přírodní kosmetikou. Dalším velkým projektem bylo založení studia ALTÁN v Kamenném Přívoze. Zde také poskytuji celostní péči ženám a navíc, díky sálu, setkávání různého druhu (např. jóga, tanec, tvoření, malování, tkaní, atd.).

Mé vzdělání a certifikace

  • Studium v letech 1983 - 1987 na Střední umělecko-průmyslové škole.
  • Studium kosmetických služeb a péče 1999 se získáním odborného certifikátu.
  • Praxe v lékařském, kosmetickém a dermatologickém centrum v Praze 1999 -2003.
  • Studium masáží a lymfatických drenáží v roce 2003 se získáním certifikátu.
  • Studium přírodní kosmetické péče Dr.Hauschka v roce 2010, mezinárodní certifikát.
  • Roku 2010 získání certifikátu v odborném líčení a vizážistiky.
  • Od roku 2018 jsem akreditovanou lektorkou v Loona Dance akademie.
  • Proškolení a získání praxe pro rituál Zavinování a Ženská bylinná napářka roku 2019.
  • Studium kreativního terapeutického tance 2020 - 2021.

Seminář je dvoudenní v časech od 10:00 - 18:00 hodin.

Cena semináře: 7 000 Kč za oba dva dny. Pokud po prvním dni nebudete spokojeni, vrátím vám 50 % z ceny semináře. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost získat nové dovednosti a znalosti a kontaktujte mě pro nezávaznou konzultaci. Během pár minut si s váma ráda promluvím, jestli webinář vám přinese, to co hledáte.