Violoncello a srdce

Violoncello a srdce

22.10.2023 od 17.30

Přijďte na podvečerní prožitkové setkání s Margit a jejím violoncellem. Margit je profesionální hudebnicí, lektorkou jógy, absolventkou kurzů muzikoterapie, poradních kruhů, jógové terapie a zve vás na prožitkový podvečer s hudbou. 

Hudební projekt "Violoncello a srdce" je určen vám všem, kteří jste se ve svém životě rozhodli využívat svou vnitřní sílu. Otevírá srdce jako orgán duchovní komunikace. Je určen také vám, kteří chcete jen spočinout v působivé atmosféře spojení tónů violoncella a spirituality. I vám, co přicházíte jako posluchač hudebního vystoupení.

 Projekt je koncipován k probouzení vnitřního já v jeho pravdivosti, velikosti, soucitu a lásky. V tomto unikátním projektu se ponoříte do spirituálních příběhů doprovázených klasickou hudbou. Do řízených meditací s barevnou improvizací na hudební nástroj nebo zpěvu. Do pránájámy provázené hudbou, do kontemplace s indickým nástrojem esraj nebo se i spontánně zapojíte tancem, malováním, společným zpíváním manter. Velmi působivé je prožívání energií jednotlivých čaker podpořené zvukem violoncella a zpěvu. Takový způsob prožitku je zároveň léčbou ještě neprosvětlených míst duše.

Cena: 500,-Kč/os.

REZERVACE místa:
margit.kolackova@gmail.com nebo tlf.722 964 689
Počet míst 10-12osob.


Místo konání : Ateliér ALTÁN

Jak se k nám dostanete:
Raději se domluvte více osob na jedno auto, kvůli parkování, ale správná adresa se Vám zobrazí na mapy.cz
Anebo pěšky Diana Novotná, Kamenný Přívoz 331 - v chatové oblasti Bílov, možnost parkování u domu, nebo vjezd do areálu zahrady. Zde je odkaz na mapy s umístěním studia od zastávky busu U křížku:
<iframe src="https://frame.mapy.cz/s/cugajujoco" width="400" height="280" frameborder="0"></iframe>