Violoncello a srdce

Violoncello a srdce

Jarní- povelikonoční setkání s Margit a jejím Violoncellem, příběhy, zpěvy a zastavením, které proběhlo 7.4.24, bylo opět milým pohlazením pro všechny smysly.

Zastavte se uprostřed každodenního shonu a nechte se unášet podmanivými tóny a

vibracemi violoncella. Projekt je koncipován k probouzení vnitřního já v jeho pravdivosti, velikosti, soucitu a lásce.

Jedinečná slova Ježíše Nazaretského a klasická hudba,

hřejivé tóny cella a zpěvu při meditaci i motlitbě,

hudební improvizace k harmonizaci čaker a v pránájámě,

velikonoční příběh a lidová hudba.

Na společný čas se těší MARGIT - profesionální hudebnice, lektorka jógy, absolventka kurzů muzikoterapie, poradních kruhů, jógové terapie. Spojila své letité zkušenosti z jógové praxe a praxe profesionální violoncellistky a vytvořila léčivý projekt Violoncello a srdce.

Dovolte hudbě, ať vám dá křídla!

Hudební projekt "Violoncello a srdce" je určen vám všem, kteří jste se ve svém životě rozhodli využívat svou vnitřní sílu. Otevírá srdce jako orgán duchovní komunikace. Je určen také vám, kteří chcete jen spočinout v působivé atmosféře spojení tónů violoncella a spirituality. I vám, co přicházíte jako posluchač hudebního vystoupení.

 Projekt je koncipován k probouzení vnitřního já v jeho pravdivosti, velikosti, soucitu a lásky. V tomto unikátním projektu se ponoříte do spirituálních příběhů doprovázených klasickou hudbou. Do řízených meditací s barevnou improvizací na hudební nástroj nebo zpěvu. Do pránájámy provázené hudbou, do kontemplace s indickým nástrojem esraj nebo se i spontánně zapojíte tancem, malováním, společným zpíváním manter. Velmi působivé je prožívání energií jednotlivých čaker podpořené zvukem violoncella a zpěvu. Takový způsob prožitku je zároveň léčbou ještě neprosvětlených míst duše.

Cena: 

REZERVACE místa:
margit.kolackova@gmail.com nebo tlf.722 964 689
Počet míst 10-12osob.

DŮLEŽITÉ INFORMACE: Prosím, přezůvky nebo teplé ponožky s sebou, případně karimatky, pokud budete chtít sedět nebo ležet na zemi. K dispozici jsou na sezení taburety, případně na přikrytí deky (židle po předchozím požadavku). Do sálu je možné vzít si pití pouze v uzavíratelné a nerozbitné láhvi.