KUNDALINI jóga s Magdou

KUNDALINI jóga s Magdou


Do letních prázdnin jsou k dispozici následující termíny:

24.5. 18 -19.30

4.6. 19 -20.30

14.6. 18-19.30

Milá ženo,


jménem Magdaleny Homolkové si dovoluji zaslat pozvání na otevřené lekce KUNDALINI jógy. Lekce jsou určené pro začátečníky i mírně pokročilé jogíny.

Kundalini jóga je duchovní styl jógy, který kombinuje fyzické cvičení, dechové techniky, meditace i nádherné mantry. Smyslem cvičení je bezpečným způsobem probudit naši životní sílu (kundalini) a umožnit jí volně proudit. 

Kundaliní jóga tak pomáhá zklidnit mysl, potkat se se sebou, získat nadhled, užívat si více života v přítomném okamžiku, ale i zpevnit celé tělo, napravit bolesti zad, dodat životní elán. Má hluboké terapeutické účinky - může pomoci odstranit energetické a emocionální bloky - pomáhá v léčbě závislostí nebo při poruchách nervového/hormonálního systému.

Místo konání: Ateliér Altán, Kamenný Přívoz č.p.331

Pokud je to možné, domluvte se více žen na jedno auto kvůli parkování.
Cena 1,5 hodinové lekce je při platbě na místě 250 Kč, při platbě předem 220,-.

 
REZERVACE

Prosím, rezervujte si své místo předem, počet míst je omezený velikostí studia. Nejprve si ověřte dostupnost míst na tlf. Magdaleny Homolkové 603 847 569 nebo na emailu magdalenavyletova@seznam.cz

Po potvrzení dotazu na místo požádám úhradu částky 220,-Kč na účet 1020972418/5500 s poznámkou "Jóga s Magdou"a datum konání akce. V případě, že nemůžete dorazit, pošlete za sebe náhradu nebo mi dejte vědět s předstihem alespoň 48 hod. předem, abyste uvolnili místo dalším zájemcům/-kyním.
S SEBOU

Podložku na cvičení, uzavíratelnou láhev s vodou, lehkou deku nebo pléd pro závěrečnou relaxaci. Vhodné je cvičit ve světlém nebo bílém oblečení. Bílá barva odráží celé barevné spektrum, pomáhá odstraňovat energetické bloky, odráží negativní energetické vlivy, udržuje naši auru čistou a napomáhá probuzené energii volně proudit.

Moc se těším na společné jógování🙂
Magda