Jachting - roztáhni křídla a leť !

zážitkový týden na Jadranu proběhl 11. až 18.června 2022

Svoboda a splynutí s ostatními živly na vlastní kůži na JACHTĚ


VZPOMÍNKA    

ROZTÁHNI KŘÍDLA A LEŤ ! (Jachta pro ženy 2022)

Nejprve vznikla myšlenka, pak vážná úvaha, detailní program a plány a dnes celou akci můžeme nazvat Minulostí. 

Záměr? Týden pro ženy na jachtě - s tanečním a jógovým propojením, s tvořením olejíčků a malováním na kameny, koupáním, relaxací, ochutnáváním převážně zdravých dobrot. 

 Výsledek? Tanec, zpěv, koupání, plachtění, jóga a další cvičení, dobré jídlo, tvoření, poznávání nových míst a překračování svých limitů.- ženy, které se doopravdy poznaly až na lodi. Postupně si dovolily odkrýt pomyslné slupečky cibule až na samotné jádro. Nejen sobě, ale i ostatním. - emoce smích střídal pláč, klid vs. akce, protipóly vs. rovnováha- západy a východy slunce, měsíce

Snad to bylo právě probíhajícím úplňkem, nebo vlivem až na kůži se dotýkajících okolních živlů, možná vším dohromady, skladbou nás, žen, každá jiná a přesto za-jedno, JEDINEČNO.

Ke konci týdne jsme všechny vnímaly, že jsme "na jedné lodi" a to do slova a do písmene významu. Vznikla rodina s kterou mi bylo zatěžko se loučit. Ale jaképak loučení, vše touto akcí teprve začíná.

Děkuji životu, že žiju život takový, jaký chci a nechává mi nahlédnout do rezerv, které mám. Živote, děkuji, že mi dovolíš poznávat tak skvělé bytosti. Děkuji všem zúčastněným ženám za báječnou atmosféru a chuť spolu- být, lektorkám za profesionalitu a přátelský přístup i kapitánovi za jeho laskavost a trpělivost( s 8 ženami na palubě - úctyhodný výkon) Děkuji

Ptáte se, zda plánujeme Jachtu pro ženy (Roztáhni křídla a leť II.) 2023? Uvidíme, uvidíme...:-))

Ohlédnutí Roztáhni křídla a leť ! 2022


Malé ohlédnutí Jachta 2021