Laskavá a celostní péče o ženy

Kdo jsem?

Jsem kosmetička, masérka, výtvarnice, lektorka ženských kruhů, poradkyně a průvodkyně ženám v nalezení své osobnosti a žití a bytí v souladu sama se sebou.

Pracuji intuitivně a citlivě, v individuálním naladění na ženu, toto vše propojuji s nabytými znalostmi přírodní medicíny, přírodních zákonů a tradic. 

"Musím se mnoho učit, abych poznala, že málo vím", moudro vepsané mým profesorem, které mi připomíná, že cesta poznání je nekonečná. Prosto se nadále vzdělávám - vše, co souvisí s péčí a rozvojem ženy, co pomáhá mně, předávám dále. 

Ukazuji ženám, jak žít v souladu sama se sebou, žít tak, jak chci a v čem je mi dobře. Nečekat, konat.

Maluji, pečuji, prožívám mezníky roku a přechody života. Co nabydu ať studiem nebo zkušeností a prožitkem, předávám dále.

Cestu zkřížila přírodní kosmetika Dr. Hauschka i s celou její filozofií vlivu na člověka a jeho chování a symbiózu s ní. Praxe a touha po hlubším poznání mě ale vedly dál. S přibývajícími klienty, kteří měli a mají různé zdravotní potíže, jsem se začala zajímat o psychosomatickou povahu a základ těchto neduhů. Nejsem lékař, předávám pouze lety nabytou praxi a zkušenosti.

V daný čas mi přišel do cesty Sebepozávací program Loona Dance Akademie - tance pro ženy, pro jejich ozdravení a prevenci nemocí.

Se svým mužem jsme také založili StudioOrbis v Praze, kde poskytujeme přírodní péči o člověka. V rámci studia nabízíme také odborné poradentsví. Snažíme se vám pomoci s problémem, či dotazem a zároveň udělat z návštěvy příjemný zážitek. Více se o studiu dozvíte na samostatných stránkách >>>

Vzdělání, certifikace

Cesta

Jsem tvůrkyní svého příběhu, svým životem tvořím dějiny své rodové linie.

Cesta ženy k sebe-nalezení je jak Ikarův příběh provázená vzlety a pády, přesto je třeba se na ni vydat s odhodláním, vstříc novým možnostem a zážitkům, jen je vidět, cítit, vnímat a uchopit.

Co vysílám z nitra, to přitahuji.

Svou energií hýbu světem, pohybem i myšlenkou vířím život kolem sebe, posílená o novou zkušenost, ať špatnou, či dobrou, ale vždy vlastní, kráčím dál a vzkvétám.

"Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života." Mark Twain

Tančím, tvořím, dýchám, tedy jsem

Možná Tě inspiruji vírou, že se dá nalézt semínko radosti, které  vykvete  v krásný květ.

Dovol si všechno, po čem Tvé srdce a Tvá duše touží.  


Máš-li chuť, ženo

  • Vydejme se na cestu, naplněnou tradicemi, péčí a inspirací.
  • Můžeme odkrýt  příběhy, které nás dovedly až sem.
  • Dovol si relaxovat při laskavé péči o tělo i ducha.
  • Otevři se sama sobě při Rituálu Zavinování nebo tanci, zjisti, po čem srdce a duše touží. 

Nikdy není pozdě na plnění svých snů a přání

Přečtěte si příběhy a další inspirace na blogu.

Vážka

17.03.2022

Vážka je v Japonsku posvátným zvířetem. V některých kulturách (zejména v Asii) představuje posla štěstí a radosti, ale i znamení odvahy a síly.

Máte na mě dotazy?

Napište svůj dotaz a já vám ráda odpovím.