Kosmetická  péče

Pečující nabídka

Studio BioOrbis  / www.bioorbis.cz

Italská 12, Praha 2


POZOR - NOVÁ INFORMACE

                 PRONÁJEM PRODEJNY

(přátelé, kteří znáte náš milovaný obchůdek a vůbec celý vymazlený prostor, poprosím o sdílení, třeba bude někdo rád za nový IMPULS)

Pronajmeme vybavený prostor pro provozování obchůdku v rámci našeho studia. Prostor pro obchod, 20m, má vchod z ulice Italská, Praha 2 Vinohrady a vlastní výlohu. Pult i ostatní skříňky a regály byly vyhotoveny na zakázku a jsou laděny v jednom stylu, vše působí vkusně a útulně. 

Studio BioOrbis je zavedené a v provozu 8 let. V našem studiu provádíme masáže a kosmetické služby, obchodem, který je součástí studia, projde denně několik klientů, převážně žen, které se rády rozhlédnou po nabízeném zboží. Doposud se v obchůdku nabízela převážně přírodní kosmetika, ale i svíčky, vonné tyčinky, a podobně. 

Pokud budete zvažovat provozování prodeje v našem obchodu, doporučuji zaměřit nabízené zboží právě pro ženy, které tudy procházejí - může to být cokoliv z výše uvedeného, ale i nějaké drobnosti, šperky z kamenů, šátky, ...to už je na Vás.

Uvítáme někoho, kdo bude součástí našeho malého kolektivu, tzv. Týmový hráč. Někoho, kdo vnese nový impuls a nápady pro náš společný prostor. Fungujeme zde v symbióze, vzájemné úctě a respektu. Tak, aby čas strávený v našich prostorách byl pro nás, pro Vás i pro klienty radostí. Obchod bude volný od 1.8.2023, pravděpodobně by bylo možné po dohodě i dříve.

Pro více informací (cena a domluvení termínu prohlídky) mě kontaktujte na tlf.723 401 779 nebo na email di.novotna@seznam.cz 

Prostory prodejny a kosmetického studia jsme citlivě zrekonstruovali podle návrhu interiérové designérky Báry Touškové. Originální dřevěný nábytek vyrobil na zakázku pan Pinkas. Záměrem bylo vytvořit pro naše služby prostředí, které umocní doteky přírody, z kterého však nezmizí jedinečná architektura pražských secesních domů z konce 19. století. Prodejna se nachází v Praze na Vinohradech.


Studio ALTÁN / https://www.diananovotna.cz/altan/ 

Kamenný Přívoz č.p.331, 252 82

Toto autentické Studio zapadající do okolní přírody vzniklo v letech 2020-2022 a stále ještě se dolaďuje. Původní záměr na zhotovení Zahradní kuchyně se záhy, a to během "kovidové" doby, nahradil Zahradní altán - a název Altán se pak již nabídl sám :-)

Studio disponuje malým sálem a pečující částí (zde je umístěno lůžko pro masérské, kosmetické a další relaxační služby)

V Altánu naleznete skutečný klid pro relaxaci, zde se nikam nespěchá. Okolní příroda, která se Altánu dotýká skrz prosklené stěny, navíc ve spojení s dotekem a přírodními přípravky, působí blahodárně na celý organismus

Přírodní kosmetika

Propojily jsme společnosti: Nature & Beauty a Bio Orbis. Nabízíme tak péči o člověka (kosmetika, masáže, terapie,...) za použití přípravků přírodních produktů.

Osobní přístup

V našich prostorách pobýváme s radostí, a proto věříme, že Vaše návštěva u nás Vám bude příjemným zážitkem. Uděláme vše pro to, abyste se k nám rádi vraceli.

Odborná rada

Prodávající, kosmetičky a masérky jsou zároveň odbornými poradci s detailní znalostí nabízených produktů, ale i se vztahem k dané problematice a opravdovým přesvědčením.

Co nabízím?

Kosmetická péče a produkty od dr. Hauschka
Kosmetická péče a produkty od Primavera Bio
Další kosmetické úkony - depilace, líčení, aj.

Přírodní kosmetika má mnoho výhod, nejen pro naše tělo, ale i pro naši planetu.

Pro dr. Hauschku jsou rostliny sbírány ručně a dále šetrně zpracovávány. Při výrobě jsou zohledněny např. přirozené rytmy. Více o této kosmetice a filosofii píši na svém blogu. Primavera Bio využívá suroviny k výrobě kosmetiky z kontrolovaného ekologického a bio-dynamického zemědělství. Přečtěte si více o Primavera Bio zde.

Ceník

Dr. Hauschka

Čištění pleti Dr.Hauschka

Čištění pleti, vliesová, čistící / klidnící maska, ošetření biostimulačním laserem, lymfatická stimulace / 60 min.

800 Kč

Relaxační kosmetické ošetření Dr.Hauschka

Čištění pleti, úprava obočí, případně barvení řas a obočí, uvolnění krku a dekoltu, teplé komprese, výživná ampule, 2x maska, lymfatická stimulace speciálními štětečky, masáž dekoltu / 90min.

1 350 Kč

Klasické uvolňující a relaxační kosmetické ošetření Dr.Hauschka

Koupel nohou v šalvěji, uvolnění a lehká masáž rukou růžovým olejem a nohou rozmarýnovým tonikem - dále pak čištění pleti, úprava obočí, případně barvení řas a obočí, uvolnění krku a dekoltu, teplé komprese, výživná ampule, 2x maska, lymfatická stimulace speciálními štětečky, masáž dekoltu / 120 min.

1 750 Kč


Celotělové ZÁBALY z mořské řasy

Řasy Laminaria Digitata obsažené v tomto zábalu, dokáží aktivovat spalování kalorií a přebytku tuků v organismu. Hořčíkové soli, které jsou rovněž součástí zábalu se po smíchání s vodou rychle zaktivují, způsobí zahřátí a tím zesílí působení na tukové tkáně.Mořské bahno stimuluje obnovu buněk, odvádí toxiny a tepelně izoluje. Pokožka je po zábalu hladká a jemná. 


ÚČINKY ZÁBALU

  • napomáhá spalování kalorií a tuků
  • regenerace pokožky
  • ochrana kloubů a uvolnění bolestivosti
  • prohřátí těla během aplikace

Řasa Laminaria digitata je hnědá až olivově zelená mořská rostlina (řasa) dorůstající do délky a 6m, vyskytující se v chladných oceánech. Má významné zeštíhlující a odvodňovací schopnosti a napomáhá obnovit tělesnou rovnováhu. Obsahuje široké množství minerálů a stopových prvků (např.jód, měď, zinek, mangan, selen, kobalt...)


Dopřejte si tuto proceduru pro vyživení Vašeho těla. Dopřejte ji blízké ženě v podobě DÁRKOVÉHO POUKAZU


Vybrat si můžete ze dvou variant:
1. Zábal z mořské řasy podpořen celotělovou masáží/2hod.péčeZahrnuje celotělovou masáž, peeling celého těla, zábal do mořských řas a následná konečná vyživující péče (hydratace pokožky gelem, krémem dle momentální povahy a potřeby pokožky)

Cena: 1 návštěva 2500,-Kč

Předplatné 5 návštěv 10 tis. Kč (4+1zdarma)


2. Zábal z mořské řasy/1h péče Peeling celého těla, zábal do mořských řas a následná konečná vyživující péče (hydratace pokožky gelem, krémem dle momentální povahy a potřeby pokožky)

Cena: 1 návštěva 1750,-Kč

Předplatné 5 návštěv 7tis. Kč (4+1zdarma)


U obou variant zrelaxujete a navíc dopřejete sobě i tělu luxusní péči. Během návštěvy máte k dispozici nápoje (čaj, voda, případně káva), přezutí, ručník a župan, možnost použití sprchy. Doporučuji donést si na proceduru náhradní spodní prádlo.


DŮLEŽITÉ

Pro výraznější efekt doporučuji minimálně 5 po sobě jdoucích aplikací a péči na doma. Doprovodné poradenství ohledně další tělové péče během Vaší návštěvy je samozřejmostí.
Zábaly z Mořských řas jsou prováděny pouze v Ateliéru ALTÁN, Kamenný Přívoz č.p.331, 252 82 po předchozím objednání.


Primavera Bio

Pěstící rituál Růže

Uvolňující rituál, čištění pleti, peeling, úprava obočí (případně barvení obočí, řas, aroma komprese, vliesová maska, lymfatická stimulace, hydratační nebo vyživující olejové sérum, zpevňující vyhlazující masáž obličeje (masáž za pomoci rukou a polodrahokamů), omlazující a zpevňující maska "Bio modelage" nebo maska dle momentální potřeby pleti, individuální poradenství / 120min

1 750 Kč

Pěstící rituál Neroli- hydratace/ Šalvěj - mastná pleť / Manuka-Brutnák-citlivá pleť 

Uvolňující rituál, čištění pleti, peeling, úprava obočí (případně barvení obočí, řas, aroma komprese, vliesová maska, lymfatická stimulace,  hydratační nebo vyživující olejové sérum, zpevňující vyhlazující masáž obličeje (masáž za pomoci rukou a polodrahokamů), omlazující a zpevňující maska "Bio modelage" nebo maska dle momentální potřeby pleti, individuální poradenství / 120min 

1 750 Kč

Čištění pleti

Důkladné čištění pleti bílým jílem, peeling, úprava obočí, čištění ultrazvukem, případně hloubkové mechanické čištění, vliesová maska a hydratační/zklidňující péče, dle potřeby ošetření biostimulačním laserem, individuální poradenství / 60 min.


800 Kč

Úprava, barvení obočí a řas

Úprava obočí

Cena může být upravena dle rozsahu úpravy.

150 - 200 Kč

Barvení obočí

150 Kč

Barvení řas


250 Kč

Depilace

Cena depilace může být upravena podle rozsahu depilované oblasti. 

Horní ret / brada

150 Kč

Další obličejové části těla

150 - 200 Kč

Ruce / lýtka / stehna

400 - 500 Kč

Podpaží

250 Kč

Celé nohy


800 - 1000 Kč

Ošetření biostimulačním laserem

5ti minutová aplikace

150 Kč

10ti minutová aplikace

200 Kč

15ti minutová aplikace

300 Kč

Nanesení kolagenové masky + aplikace laseru


390 Kč

Intenzivní laserová kúra

Ošetřením biostimulačním laserem dochází výrazně k celkové regeneraci, vyhlazení, pružnosti a elasticitě pleti. Také k urychlení hojení zánětlivých projevů pokožky, především akné a herpes (opar), zklidnění podrážděné pleti a další. Aplikace laseru napomáhá čištění a stahování rozšířených pór. Laserová vlasová kúra napomáhá k regeneraci vlasové pokožky (vlasy jsou živější) a zamezení vypadávání vlasů (vlasová alopecie).

10x10 min ošetření laserem

Zvýhodněná cena při platbě celé kúry předem.

  1 800 Kč

10x15 min ošetření laserem

Zvýhodněná cena při platbě celé kúry předem. 

2 700 Kč

Regenrace (omlazení) pleti

Intenzivní kolagenová kúra - 5x ošetření biostimulačním laserem s aplikací kolagenové masky.


1 800 Kč

Časy trvání ošetření jsou přibližné

Upozornění: Absenci je nutné omlouvat minimálně 24h před plánovaným termínem, jinak bude při příště návštěvě doúčtován poplatek 500  za blokaci nevyužitého termínu.

V případě takto neomluvených absencí předplacených dárkových poukazů a laserových kúr, procedura propadá.

Dárkový poukaz

Udělejte někomu radost.

Chcete někomu vykouzlit úsměv na tváři?

Věnujte jim dárkový poukaz. Poukaz pouze k osobnímu vyzvednutí.

Pro bližší informace mě prosím kontaktujte. 

Objednejte si   ošetření či konzultaci

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

 „Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.“  Mark Twain