Jin jógové plynutí + Zvuková magie

Jin jógové plynutí + Zvuková magie

                                    

Srdečně vás zveme na jedinečnou akci – jemnou Jin jógu zakončenou nádhernou muzikorelaxací.

Co nás čeká?
BĚHEM 3 HODIN SI UŽIJEME RELAXACI, AROMATERAPII, DECHOVÉ TECHNIKY, POMALOU JIN JÓGOVOU PRAXI A ODPOČINEK S HLUBOKOU RELAXACÍ PŘI ZVUKOVÉ MAGII (LÁZNI). 


V první části nás PROVEDE DÁŠA VACULÍKOVÁ JEMNOU JIN JÓGOU potom, co se zpřítomníme pomocí relaxace, aromaterapie a dechového cvičení. Jin jóga spojuje jogínskou a taoistickou tradici. Jing a jang společně tvoří jednotu a vzájemně se doplňují. Symbolizuje je známý symbol monáda. Praktikování Jin jógy se zaměřuje více na jinové části těla: vazy, šlachy, fascie a klouby.Ostatní jangové styly se zaměřují na svaly. Jin jóga je pomalá, klidná a vytrvalá. V pozicích se setrvává dlouhou dobu a využíváme při tom pomůcky. Jejím účinkem je pročištění meridiánů a odstranění blokád. Bývá přirovnávána k akupunkturnímu ošetření. Působíme při ní na určité jinové orgány. Po psychické stránce se při jin józe naučíme nechat věci být a nechat je plynout a nemít vše pod kontrolou. Jin jóga je skvělý doplněk k jangovým stylům jógy nebo sportu. 

ÚČINKY JIN JÓGY:
→ blahodárné fyzické
→ mentální
→ emoční a energetické"

Záměrem praxe není vypadat nějakým konkrétním způsobem, ale nějakým konkrétním způsobem se cítit." 

VÍCE O DÁŠE na webu https://elle-ments.webnode.cz/
FB: Dáša Vaculíková – jóga a dech
IG: dasa_ella_vaculikova 

Ve druhé části nás VERONIKA pomocí harmonizačních hudebních nástrojů dovede do stavu hluboké relaxace, uvolnění svalového napětí a duševního odpočinku. Když nástroje začnou znít problémy se rozpouštějí ... 

Po krátké přestávce si POHODLNĚ LEHNEME, PŘIKRYJEME SE, ZAVŘEME OČI A NECHÁME SE UNÁŠET těmito harmonizačními hudebními nástroji:
→ Tibetské mísy - pět sladěných mís přenese vaše smysly na dalekou pouť plnou exotických zvuků.
→ Sansula - pohladí vás svým nádherným jemným zvukem.
→ Rotující zvuková vlna - 9 tónů s krásnými vibracemi.
→ Čakrový bubínek - každý plátek kovového bubínku je věnovaný zvučení do jedné čakry.
→ Křišťálová pyramida - přináší čistý a léčivý zvuk.
→ Koshi zvonky a další - andělské zvonky laděné na živly krásně doplňují relaxační atmosféru
a další nástroje nádherně dokreslí relaxační atmosféru. ÚČINKY ZVUKOVÉ MAGIE:
Během relaxace prochází tělo vnitřními proměnami, například se změní tep, dech se zklidní, postupně se rozpustí napětí ve svalech a mozek se dostane do velmi prospěšných hladin alfa
→ snížení stresu, úzkosti
→ uvolnění těla i mysli – pravidelnou muzikorelaxací se mimo jiné upevňuje duševní i tělesné zdraví, zlepšuje pracovní výkonnost, lépe se soustředíme, méně unavíme a býváme v životě spokojenější.
→ regenerace - na buněčné úrovni se nám dostane jemného vyladění a pocitu harmonie, tělo tak dostane prostor pro svou přirozenou schopnost regenerace, což s sebou nese příliv nové energie a chuti do života. 

MALÁ UKÁZKA: https://www.facebook.com/reel/367495132923760 VÍCE O VERONICE na webu https://laveronika.cz/zvukove-lazne/
FB ZvukovaMagieLaVeroniky 

Naladíme se na JARO - nové možnosti. Pohybem, tóny a vibracemi podpoříme příliv životní energie a klíčení toho, co přes zimu čekalo na svůj čas. Jaro nás může inspirovat energií a obnovou. Je to čas probuzení se, nových začátků, přílivu energie. Stejně jako rostliny, i my můžeme začít růst a rozvíjet se. Můžeme se zamyslet nad tím, co bychom chtěli nově "zasít" v našem životě a jakým novým věcem se chceme otevřít, co se chceme naučit, kam se chceme posouvat. Je to čas pro realizaci vizí, nalezení odvahy a chuti vkročit do nového a neznámého. V závěru budeme mít také prostor pro dobrovolné sdílení v kruhu a vyzkoušení harmonizačních hudebních nástrojů. 

CENA A REZERVACE: 600 Kč v předprodeji do konce března, od 1. dubna 650 Kč. Přihlášení prosíme přes tento formulář: https://dashboard.mailerlite.com/.../10491918398416.../share
Dáša vám potvrdí vaše místo a zašle platební údaje - prosíme vás o úhradu předem.
Kapacita je omezena na 10 osob, přihlaste se co nejdříve.
Pokud byste něco potřebovali vědět, kontaktujte Dášu na emailu dasa-ella@centrum.cz nebo tel. 603 539 810. 

MÍSTO KONÁNÍ: Překrásný Atelier Atlán, Diana Novotná, Kamenný Přívoz 331 - v chatové oblasti Bílov. Možnost parkování u domu.
Zde je odkaz na mapy s umístěním studia od zastávky busu U křížku:
https://frame.mapy.cz/s/cugajujoco 

DŮLEŽITÉ INFORMACE: Prosíme, vezměte si s sebou podložky (na cvičení + muzikorelaxaci) a pití v uzavíratelné a nerozbitné láhvi. K dispozici jsou deky na přikrytí.Přijďte vyzkoušet, zažít ... těšíme se na vás!

Bude nám velkým potěšením, když řeknete i svým přátelům a prožijeme společně magický pod-večer 

Na společný čas se těší Dáša a Veronika