Dárkové poukazy

Dárkový poukaz pro bylinnou péči

Připravila jsem pro Vás (nejen) Vánoční nabídku v podobě dárkového poukazu. Je určený všem ženám, které ocení čas jen pro sebe, kdy jim bude věnována péče hodná KRÁLOVNY. 

BYLINNÁ PROCEDURA

Ženská bylinná napářka a masáž celého těla, 
celková očista ženy.

Dobra trvání cca 3 hodiny.
Cena 3 333 Kč.  


Objednete si poukaz:

Napište, jaký poukaz byste si rádi objednali.

Platba je možná hotově či platebním převodem. Po objednání poukazu Vám přijde e-mail s platebními údaji a podrobnými informacemi.

Ženská bylinná procedura (s napářkou)

Bylinná uvolňující a očistná procedura vycházející z tradic našich předkyň. 

Jedná se o osobní, ozdravný Rituál, který si  může každá žena připravit sama v pohodlí  svého domova - nápařku lze pojmout jako čas pro sebe.

Nejdříve si připravíme směs bylinek a to  pro daný záměr napařování, záleží, zda se jedná o očistu, touhu otěhotnět, vyrovnání klimakteria, nebo jen uvolnění a relaxaci. Připravíme si útulný prostor  a pak již budeme relaxovat v teple s vůní bylin.

Ženská bylinná napářka patří po mé zkušenosti k dalším osvědčeným a tradičním metodám, které vedou k ozdravení ženy a zkvalitnění způsobu jejího života.  

Jak probíhá Rituál v mé péči o Vás?

 • nejprve nachystám bylinnou napářku / teplou proceduru vedoucí k Vašemu uvolnění a očistě 
 • poté přijde na řadu masáž bříška teplým bylinným kompresem / navazující měkká a velice příjemná technika bylinnou koulí, která uvolní napětí a dá do pohybu zažívání
 • dále jemnou technikou vedená masáž bříška teplým olejem
 • celý proces završuje celotělová masáž přírodním olejíčkem  / relaxační jemná technika vede k následnému celkovému uvolnění každé části vašeho těla

Během Rituálu popíjíte čaj dle výběru a je vám věnována intenzivní péče. Dochází k uvolnění nejen na fyzické rovině, ale i na psychické. Díky osvědčeným a tradičním technikám během Rituálu dochází k nastartování metabolismu a úbytku váhy v následku celkového uvolnění a očisty. Naučíte se základům napařování, v kterém poté můžete pokračovat i v domácím prostředí. Obdržíte ode mě jako dárek bylinnou směs na míru na Vaši první domácí napářku. Budete odcházet uvolněná, odpočatá a s pocitem vnitřní čistoty.    

Vliv bylinné napářky při každoměsíční péči:

 • očista a revitalizace dělohy a pánevního dna 
 • zklidnění menstruačních potíží, pravidelnost
 • zdravější poševní prostředí a  cyklus 
 • vyrovnaná hladina poševního pH - díky prohřátí vyšší šance k početí 
 • vymizení migrény nebo příznaků PMS 
 • relaxace v napojení na své lůno 
 • uvolnění uložených emocí 

Co jsou rituály?

Prožití Rituálu napomáhá psychice, tělu i duši. Často čistí rodovou linii a napomáhá vstoupit do nové životní etapy vědomým ukončením etapy stávající nebo minulé.

Stejně, jako Vy, je každý Rituál originál.

Samotnému Rituálu předchází zpravidla osobní setkání, abych Vás lépe poznala, probrala s Vámi detaily, vyslechla Váš příběh, požadavky, představy a přání, abych se lépe vcítila do Vašich životů a mohla tak připravit Rituál "na míru" .

Více i rituálech zde.

Pokud vás zajímá můj příběh a spojení s BioOrbisem, přečtěte si pár vět o mne zde.


Řekli o mně

Je mi ctí a potešením vás provázet na vaší cestě za poznáním.


Ing. Radka Kolínová /průvodkyně šťastnou menopauzou

" Rituál zavinování jsem si dopřála jako oslavu vstupu do věku své zralosti a moudrosti. S Dianou jsem se zkontaktovala zhruba rok před konáním rituálu. Po mailu a na jednom osobním setkání jsme se na sebe ladily. Věřím, že i díky tomu jsme spolu úplně nenásilně a přirozeně vpluly do samotného rituálu. Byl to můj první rituál v životě. Jsem plachá a introvertní, takže se jen tak někomu neotevřu. Najednou jsem ucítila, že rituál běží a odevzdala jsem tomu v důvěře, že Diana mě jím provede. A nespletla jsem se. Diana tam byla pro mě a celou dobu o mě pečovala, jemně, žensky. Při zavinování naopak použila svou sílu a já jsem se zavinutá cítila bezpečně. Bylo to pro mě zlomové, protože do té doby jsem se na základě svých životních zkušeností bála jiné ženě otevřít. Diana si také při rituálu dovolila používat svou ženskou intuici a jednat podle ní. Pomohla mi začít překonávat odtažitost a nedůvěru vůči ostatním ženám.

Po rituálu jsem se cítila jiná, proměněná. Ženy v mém okolí i ženy, které potkávám v práci lektorky hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues na mě od té doby reagují jinak, samy se na kurzech více otevírají, sdílejí a jsou vstřícnější. Diano, z celého srdce děkuji."

Marta Chaloupka

" Kosmetika u Diany je pro mě vždy zážitkem jemné a laskavé péče, při němž si nejvíc užiji masáž se stětečky, kdy cítím jak Diana postupně odčesává všechny myšlenky, které se mi honí hlavou, a já mohu na chvilku vydechnout a spočinout ve stavu čistého bytí. "

Tereza Kalousková

"Vřelá, láskyplná, krásná, mateřská a inspirativní...taková je v mých očích Diana. Žena, která umí svojí přítomností a péčí obnovit to, aby se žena přijímala a získala ztracenou sebedůvěru. V tanečních kruzích dokáže působit svoji vyzralou krásou, která působí jako světlo a pomáhá nastartovat laskyplny proces ženské síly. Diana je žena lovkyně...umí vyloviyt dary ženy, díky kterým se žena opět vidí."

Gabriela Borská / ředitelka Loona Dance Akademy

"U Diany Novotné jsem se nechala opečovat Rituálem zavinování po ztrátě nenarozeného miminka. Její péče, velká laskavost, všeobjímající mateřská náruč a jemné doteky byly pohlazením pro mé bolavé tělo i duši. Diana je krásná žena s velkým srdcem"