Dárkové poukazy

Dárkový poukaz květinová péče

Připravila jsem pro Vás (nejen) Vánoční nabídku v podobě dárkového poukazu. Je určený všem ženám, které ocení čas jen pro sebe, kdy jim bude věnována péče hodná KRÁLOVNY. 

Obsahuje masáž celého těla a kosmetické ošetření, celkové tělesné a duševní uvolnění. Výběr ze tří variant:

Jasmínové kouzlo - smyslná žena

Tajemství růže - probuzení ženství

Levandulová - zklidňující pohlazení

Doba trvání cca 3 hodiny.
Cena 3 000,- Kč

Objednete si poukaz:

Napište, jaký poukaz byste si rádi objednali.

Platba je možná hotově či platebním převodem. Po objednání poukazu Vám přijde e-mail s platebními údaji a podrobnými informacemi.

Květinová láskyplná péče o ženy

 Kosmetická, relaxační a uvolňující léče, jejímž smyslem je přírodní a laskavou cestou poskytnout komfortní péči ženám bez rozdílu věku.

Ručně a šetrnou cestou pěstované a sbírané květy, zapracované do kosmetických přípravků, plné nezapomenutelné vůně, které Vám připomenou Vaší ženskou esenci.

Péče zahrnuje

  • celkové uvolnění těla, obličeje krku i dekoltu

  • koupel nohou, masáž celého těla i končetin

  • kosmetickou péči obličeje, krku a dekoltu ( úpravu obočí, řas, masáž či lymfatickou stimulaci, teplé obklady, masky, výživná séra, bylinné sáčky, použití kvalitních olejů a dalších přípravků)

  • nápoje dle výběru klientky

  • k dispozici župan, pantofle i sprcha

Jasmínové kouzlo - smyslná žena

Jasmín byl od pradávna považován za noblesní květinu. Působí jako silné afrodisiakum a kladně podporuje psychickou rovnováhu. Přidáváním do nápoje je považován za symbol dlouhověkosti

Tajemství Růže - probuzení ženství

Růže byla vždy spojována se symbolem ženství, s láskou, krásou a s bohyní Afrodité. Je stále považována za královskou květinu díky její spanilosti, eleganci a důmyslným tvarům, jež jí příroda nadělila

Levandulová - zklidňující pohlazení

Fialková léčivá středomořská květinka mající uklidňující a relaxační účinky. Zmírňuje úzkost a přináší radost. Její drobné kvítky a fialový nádech působí jako balzám na všechny naše smysly


Co jsou rituály?

Prožití Rituálu napomáhá psychice, tělu i duši. Často čistí rodovou linii a napomáhá vstoupit do nové životní etapy vědomým ukončením etapy stávající nebo minulé.

Stejně, jako Vy, je každý Rituál originál.

Samotnému Rituálu předchází zpravidla osobní setkání, abych Vás lépe poznala, probrala s Vámi detaily, vyslechla Váš příběh, požadavky, představy a přání, abych se lépe vcítila do Vašich životů a mohla tak připravit Rituál "na míru" .

Více i rituálech zde.

Pokud vás zajímá můj příběh a spojení s BioOrbisem, přečtěte si pár vět o mne zde.


Řekli o mně

Je mi ctí a potešením vás provázet na vaší cestě za poznáním.


Gabriela Borská / ředitelka Loona Dance Akademy

"U Diany Novotné jsem se nechala opečovat Rituálem zavinování po ztrátě nenarozeného miminka. Její péče, velká laskavost, všeobjímající mateřská náruč a jemné doteky byly pohlazením pro mé bolavé tělo i duši. Diana je krásná žena s velkým srdcem" 

Ing. Radka Kolínová /průvodkyně šťastnou menopauzou

" Rituál zavinování jsem si dopřála jako oslavu vstupu do věku své zralosti a moudrosti. S Dianou jsem se zkontaktovala zhruba rok před konáním rituálu. Po mailu a na jednom osobním setkání jsme se na sebe ladily. Věřím, že i díky tomu jsme spolu úplně nenásilně a přirozeně vpluly do samotného rituálu. Byl to můj první rituál v životě. Jsem plachá a introvertní, takže se jen tak někomu neotevřu. Najednou jsem ucítila, že rituál běží a odevzdala jsem tomu v důvěře, že Diana mě jím provede. A nespletla jsem se. Diana tam byla pro mě a celou dobu o mě pečovala, jemně, žensky. Při zavinování naopak použila svou sílu a já jsem se zavinutá cítila bezpečně. Bylo to pro mě zlomové, protože do té doby jsem se na základě svých životních zkušeností bála jiné ženě otevřít. Diana si také při rituálu dovolila používat svou ženskou intuici a jednat podle ní. Pomohla mi začít překonávat odtažitost a nedůvěru vůči ostatním ženám.

Po rituálu jsem se cítila jiná, proměněná. Ženy v mém okolí i ženy, které potkávám v práci lektorky hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues na mě od té doby reagují jinak, samy se na kurzech více otevírají, sdílejí a jsou vstřícnější. Diano, z celého srdce děkuji."

Marta Chaloupka

" Kosmetika u Diany je pro mě vždy zážitkem jemné a laskavé péče, při němž si nejvíc užiji masáž se stětečky, kdy cítím jak Diana postupně odčesává všechny myšlenky, které se mi honí hlavou, a já mohu na chvilku vydechnout a spočinout ve stavu čistého bytí. "

Tereza Kalousková

"Vřelá, láskyplná, krásná, mateřská a inspirativní...taková je v mých očích Diana. Žena, která umí svojí přítomností a péčí obnovit to, aby se žena přijímala a získala ztracenou sebedůvěru. V tanečních kruzích dokáže působit svoji vyzralou krásou, která působí jako světlo a pomáhá nastartovat laskyplny proces ženské síly. Diana je žena lovkyně...umí vyloviyt dary ženy, díky kterým se žena opět vidí."