Primavera Bio - nevšední pečující zážitek

14.05.2021

PRIMAVERA - BIO / AROMATERAPEUTICKÉ PĚSTÍCÍ RITUÁLY

Primavera znamená v překladu jaro - ztělesnění svěží, rozkvétající zeleně, krásy barev a květin. Filosofií německé společnosti Primavera je vyrábět přírodní produkty mimořádné kvality, a to zodpovědným a trvale udržitelným způsobem. Primavera proto nakládá jemně a s respektem se všemi přírodními zdroji, protože jen čistá a nezměněná příroda poskytuje perfektní rovnováhu a vyváženost. Všechny suroviny k výrobě kosmetiky Primavera jsou získávány z kontrolovaného ekologického a bio-dynamického zemědělství, které respektuje přirozené rytmy přírody a nevyčerpává půdu - jeho smyslem je vrátit zemi vše, co si od ní vezmeme.

Kosmetické ošetření Primavera je jako příroda na jaře - přináší novou životní sílu. Náš pěstící rituál je vlastně něco víc, než jen kosmetické ošetření, nabízí klid a vyváženost a zároveň dobíjí energii svými blahodárnými účinky. Působí na člověka celostně, na jeho tělo, duši i mysl.

Příroda nám poskytla cenné oleje, esence a polodrahokamy. Tyto dary využívám v kosmetickém ošetření, abych vyzdvihla přirozenou krásu a dosáhla co nejlepšího výsledku v péči o pleť. Jádrem pěstícího rituálu jsou cenné semínkové a základové oleje té nejvyšší kvality a stejně tak éterické oleje - koncentrovaná životní síla rostlin. Pleť hýčkám masáží s cílenými hmaty rukou a pomocí blahodárných polodrahokamů.

Čeká Vás nevšední zážitek- po ošetření pěstícím rituálem Primavera bude Vaše pleť zářivá, tělo odpočaté, mysl klidná a Vaše duše radostná.